ANNIKA RAHNU AUTORIPLAADI "IGA KIIRTEE KÕRVAL ON RADA"
ESITLUSKONTSERT ALLE-SAIJA TEATRITALUS
26.07.2024 kl 19.00

On kolm inimest, kelle on kokku viinud muusika ja teater – Annika, Ingrid ja Aivar. On armastusest, igatsusest, kirest, rännakute seiklusest ja maata rahvast pajatavad laulud. Mustlasmeloodiad, mille Annika on loonud aastate jooksul. Need tulevad hingest ja südamest, kõnetavad ja panevad kuulama.

2023 aasta lõpus valmis Alle-Saija Teatritalu ja mustlasansambli Maljarka koostöös Annika mustlaslauludele tuginev suur muusikaline lavastus “Otila”. Lavastuse muusika vaimustas nii tegijaid kui publikut. Sellest vaimustusest sündiski idee salvestada ja välja anda lavastuses esitatud lugudest Annika autorimuusika plaat pealkirjaga "Iga kiirtee kõrval on rada". 

Plaat sisaldab mustlaslaule, mida esitavad Annika Rahnu (vokaal, kitarr, viiul, indiaani flööt), Ingrid Ulst (vokaal, kitarr, tamburiin) ja Aivar Natus (vokaal, kitarr, tamburiin). Meloodiad ja laulutekstid on kirjutanud Annika Rahnu. Plaat valmib Hooandja projekti toel. 

Plaadi esitluskontserdil, mis toimub 26. juuli kl 19.00 Alle-Saija Teatritalus, kõlavad kõik plaadile salvestatud lood. Samuti saab kuulda Annika, Ingridi ja Aivari muud loomingut. Külalistena astub üles lõõtsaansambel Põltsamaa Kuldsed, samuti esinevad sõbrad mustlasansamblist Maljarka.


Kontsert on vaheajaga, kahes osas. Pilet eelmüügist ostes 8 eurot, kohapealt ostes 10 eurot. Kontserdi vaheajal pakub hõrgutisi teatrikohvik.
Lisa ostukorvi
8 €