Album "Iga kiirtee kõrval on rada" (2024)

On kolm inimest, kelle on kokku viinud muusika ja teater – Annika, Ingrid ja Aivar. On armastusest, igatsusest, kirest, rännakute seiklusest ja maata rahvast pajatavad laulud. Mustlasmeloodiad, mille Annika on loonud aastate jooksul. Need tulevad hingest ja südamest, kõnetavad ja panevad kuulama.

2023 aasta lõpus valmis Alle-Saija Teatritalu ja mustlasansambli Maljarka koostöös Annika mustlaslauludele tuginev suur muusikaline lavastus “Otila”. Lavastuse muusika vaimustas nii tegijaid kui publikut. Sellest vaimustusest sündiski idee salvestada ja välja anda lavastuses esitatud lugudest Annika autorimuusika plaat pealkirjaga "Iga kiirtee kõrval on rada". Plaat sisaldab mustlaslaule, mida esitavad Annika Rahnu (vokaal, kitarr, viiul, indiaani flööt), Ingrid Ulst (vokaal, kitarr, tamburiin) ja Aivar Natus (vokaal, kitarr, tamburiin). Meloodiad ja laulutekstid on kirjutanud Annika Rahnu. Plaat valmib Hooandja projekti toel.

CD hinnale lisandub postikulu 2,99 EUR (Smartpost). Tellimisel palun märkida lisainfo lahtrisse soovitava Smartposti asukoht ja telefoninumber.

Lisa ostukorvi
15 €