DVD "Kardemoni linna rahvas ja röövlid" (2016)

Kardemon on tore linn, kus elavad sõbralikud inimesed, kes armastavad väga muusikat. Linnas on oma tramm, pagar küpsetab maitsvaid saiu, vorstmaakri käes saab osta esmaklassilist sinki ja klarnetimängijast habemeajaja teeb klientidele laulu saatel  uhkeid habemelõikusi. Ilmatark vaatleb oma tornist ilma ja kordnik valvab korda. Linn nagu linn ikka, kus kõik oleks ideaalne, kui lähedal ei elaks kolme röövlit, kes aeg-ajalt linna röövretki korraldavad. Kas on võimalik, et ka röövlid võivad ümber kasvada, kui neid heaga vastu võtta, õpetada ja abistada? Kardemoni linna rahvas selgitab selle kindlasti välja ...

Norra kirjaniku ja helilooja Thorbjörn Egneri lustakat muusikalist koguperelugu mängib Alle-Saija Teatristuudio. Dramatiseerija Ingrid Ulst. Lavastajad Ingrid Ulst ja Ülle Sillamäe. Muusikajuht ja laulude seaded Annika Oselin. Koreograaf Andre Laine. Helimeister Triin Ulst. Osades: Meelis Vahtramäe, Hennu Krukov, Ülle Sillamäe, Imbi Pallo, Merike Ingver, Argo Peetmaa, Aivo Kikerman, Jaanika Ulst, Doris Pavlov, Janno Rüütle (Lutsu Teater), Kent Joosep, Ando Veebel, Karin Ulst, Imre Gabriel Keldu,  Kristo Kõiv, Steffi-Carlotta Pukk, Ingrid Ulst, Adele Veebel, Tiina Neeve.

DVD hinnale lisandub postikulu 2,99 EUR (Smartpost).  Tellimisel palun märkida lisainfo lahtrisse soovitava Smartposti asukoht ja telefoninumber.
Lisa ostukorvi
8 €